Tıklayın Sizi Arayalım +90 (553) 3616430
İçerik:
A. Bireysel Üyelik Sözleşmesi
 
B. Kurumsal Üyelik Sözleşmesi
 
 
A. Bireysel Üyelik Sözleşmesi
 
A.1. Kullanıcı Sorumlulukları
1. Servisaraniyor.com un üyelik formunda (“form”) kullanıcı tarafından verilen bilgiler ile varsa kullanıcı tarafından sisteme yerleştirilen bilgilerin doğruluğunu araştırma yükümlülüğü bulunmamaktadır. Verilen bilgilerin doğruluğundan bizzat kullanıcı sorumludur.

2. Formlardaki bilgileri ile ilgili olarak ortaya çıkabilecek her türlü hukuki, cezai ve/veya idari sorumluluk bizzat kullanıcıa aittir.

3. Formdaki  ilan ve kişisel  bilgiler nedeniyle Servisaraniyor.vom.com ve/veya 3. kişilere doğrudan ve/veya dolaylı olarak verilebilecek her türlü zarardan bizzat Kullanıcı sorumludur. Bu nedenle Servisaraniyor.com herhangi bir ödeme yapması gerektiği takdirde Servisaraniyor.com ödediği miktar için kullanıcıya rücu edebilecektir. Kullanıcı bu hususu peşinen kabul eder.

4.Servisaraniyor.com tarafından yayınladı araç iş ilanlarında verilen bilgilerin gerçeğe aykırı olduğunun tespit edilmesi ve/veya öğrenilmesi hallerinde Servisaraniyor.com.com kullanıcıın üyeliğini iptal edebilir.

5. Kullanıcı oluşturdugu ilanlarda yer alan tüm bilgilerini ilanını yayınlayan firmaların veya gerçek kişilerin görüntüleyebileceğini peşinen kabul eder.

6. Kullanıcı oluşturdugu araç ilanlarını “aktif” olarak ayarladığı ve görüntülenmesine bir kısıtlama getirmediği sürece, sitede yer alan kişisel bilgi ve özgeçmişlerinin site kullanıcıları tarafından görüntülenebileceğini peşinen kabul etmektedir.

7. Sitede verilen linkler takip edilerek kullanıcı tarafından herhangi bir bilgi girişi yapıldığında, bu bilgilerin içeriği, doğruluğu, gizliliği ve/veya korunması ile ilgili olarak Servisaraniyor.com un hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.

A.2. Veri Kullanımı ve İletişim İzni
Servisaraniyor.com un kullanıcı tarafından siteye kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen e-posta adresi, cep telefonu, sabit telefonu üzerinden kullanıcıya iletişim, yeniliklerle ilgili bildirim, sektörel, 3. kişi ve kurumlarca işbirliği neticesinde iletişim ve duyuru çalışmaları ve diğer amaçlarla ulaşma hakkı bulunmaktadır. Kullanıcı işbu sözleşmeyi kabul etmekle aksine bir bildirimi olmadığı müddetçe Servisaraniyor.com un kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektedir. 

A.3. Haklar, Genel ve Kanuni Sorumluluklar, Koşullar
Bu bölüm Servisaraniyor.com haklar, genel ve kanuni sorumluluklarını içerir. Lütfen, sitemizi kullanmadan önce aşağıda yazılı olanları dikkatli bir şekilde okuyunuz. Eğer aşağıda belirtilen şartları kısmen ve/veya tamamen kabul etmiyorsanız Servisaraniyor.com’ u herhangi bir amaçla kullanmayınız.

Servisaraniyor.com, bu sayfalarda belirtilen genel koşulları dilediği zaman ve şekilde değiştirme hakkını kendinde saklı tutar. Servisaraniyor.com’ un  adresini ziyaret ettiğinizde üyelik sayfasını  ziyaret etmeniz gerekmektedir. Bu nedenle www.servisaraniyor.com adresini ziyaret ettiğinizde bu sayfayı da ziyaret ettiğiniz kabul edilir.
 
A.3.1. Servisaraniyor.com’ un Sorumlulukları
Servisaraniyor.com, site üzerinde yer alan araç arayan firma ve iş arayan araçların bilgilerinin içeriğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Bu sitede yer alan bilgilerle ilgili her türlü risk kullanıcılara aittir. Site üzerinde önceden herhangi bir haber vermeye gerek duyulmadan, istediği değişiklikleri yapma hakkı bizzat Servisaraniyor.com’ a aittir.

Oluşturdugu ilanlarını sitede bulunduran kullanıcı ve firmalar ilanlarında  bulunan her türlü bilginin tek sorumlusudur. 

Servisaraniyor.com bir işveren değildir; sitede yer alan ilanların Servisaraniyor.com sorumluluğu altında yer almamaktadır. İşveren firma ile kendi vasıtasıyla ilişkiye geçen araç ilan sahibi, bütün sorumluluğu üzerine almış olur.

 Eğer bu sitede yer alan herhangi bir yazılım sebebi ile kullandığınız yazılım ve/veya donanım unsurlarına herhangi bir zarar gelirse firmamız bu konuda hiçbir sorumluluk yüklenmez.

Bu sitede bulunan internet bağlantıları (linkler) ile ilgili her türlü risk kullanıcıya aittir.
Servisaraniyor.com sitemizi  tercih ettiniz için teşekkür ederiz.


A.3.2. Veri ve İçerik Kopyalama
Servisaraniyor.com içeriğinde yer alan bütün bilgilerin, yazıların, logoların, grafiklerin ve bunlarla sınırlı olmamak üzere her türlü görsel ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan herhangi bir unsuru diğer bir internet sitesinde ve/veya başka bir mecrada yazılı, sözlü ve/veya elektronik olarak ve bunlarla sınırlı olmamak üzere her türlü şekilde yayınlamak ve/veya Servisaraniyor.com’ un haberi olmadan yayınlamak kesinlikle yasaktır.
Ayrıca bu sayfaların tasarımında ve veri tabanı oluşturulmasında kullanılan bilgi ve/veya yazılımın kopyalanması ve/veya kullanılması kesinlikle yasaktır.

Sitede bulunan yazılım, görsel ve tasarımların her türlü hakkı Servisaraniyor.com’ a aittir.

A.3.3. İnternet Sitesi Güvenlik Kuralları
Belirtilen güvenlik kurallarına kısmen ve/veya tamamen uyulmaması halinde ya da kasıtlı veya kasıtsız olarak aşağıda belirtilenlerden herhangi birini yapan kişi, kişiler ve/veya kurum, kurumlar hakkında Servisaraniyor.com’ un her türlü kanuni hakkı saklıdır. 
İş bu Sözleşme üyelik formunun doldurulması ile otomatik olarak peşinen kabul edilmiş ve üye kayıt tarihinde düzenlenmiştir.
B. Kurumsal Üyelik Sözleşmesi
 
İnteraktif Satış Teknolojileri  OKAN TÜBEK (“Servisaraniyor.com”) ile websitesine üye olmak isteyen Müşteri/Üye, aşağıdaki şartlarla sanal ortamda işbu Kurumsal Üyelik Sözleşmesinin yapılması konusunda anlaşmışlardır.

B.1. HİZMET SAHİBİNİN BİLGİLERİ
 
UNVAN :İNTERAKTİF SATIŞ TEKNOLOJİLERİ OKAN TÜBEK
ADRES :Koşuyolu Cad. Halili Sok. No:5 KADIKÖY/İSTANBUL
TELEFON :0(216 339 22 44), 0 (532)176 29 72
  
E-MAIL :info@servisaraniyor.com

B.2. SÖZLEŞME’NİN KONUSU
İşbu Sözleşme’nin konusunu,  İNTERAKTİF SATIŞ TEKNOLOJİLERİ OKAN TÜBEK şirketi ‘nin Servisaraniyor.com internet sitesi üzerinden Müşteri’ye iş gücü ihtiyacını karşılaması için elektronik ortamda ilan oluşturması ve sitede bulunan iş arayan araçların veri tabanının kullanımı için ilgili mevzuat hükümleri gereğince verdiği hizmete ait tarafların karşılıklı hak ve yükümlülüklerinin düzenlenmesini oluşturmaktadır.

B.3. SÖZLEŞME’YE KONU HİZMETİN AÇIKLAMASI
Müşteri’nin Servisaraniyor.com sitesinde ilan yayınlama ve iş arayan araçların ilan veri tabanından belirli bir süreline ilan inceleme hakkı vardır.Süresi dolan firmalar paketler dahilinde ilanları inceleyebilmektedirler.
 
 İşbu Sözleşme’nin kurulması ile “İlan Verme”, “Başvuru Cevaplama”, üyelerinin başvurularının bulunduğu “Başvuru Filtreleme” ve “Kullanıcı Veritabanı” modülleri, Müşteri’nin kullanımına açılacaktır.

İlan Verme Modülü: İlan verme modülü ile Müşteri işbu Sözleşme süresince ilanını yayınlayabilir, yayındaki ilanın metninde değişiklik yapabilir, ilanı yayından kaldırabilir ve dilerse ilanı verirken ünvanını gizli tutabilir.
 
Müşteri, Sözleşme kapsamında verilen asıl hizmetin ilanın yayınlanması için gerekli kullanıcı bilgi ve şifrelerin kendisine temin edilmesi ve ilanının yayınlanması ile tamamlandığını kabul eder. Müşteri üyeliği boyunca servisraraniyor.com Müşteri hizmetlerinden telefon veya internet aracılığı ile sağlanan hizmetle ilgili desteği almaya devam edebilecektir.
 
Web sitesindeki verilerin Servisaraniyor.com bilgisi veya yazılı onayı dışında herhangi bir şekilde kopyalanması, çoğaltılması ve dağıtılmasından soforaraniyor.com sorumlu değildir.
Müşteri talep ve şikayetlerini Servisaraniyor.com’ a  info@servisaraniyor.com mail adresine  mail yolu ile iletebilir.
 
B.4. MÜŞTERİ’NİN BEYAN VE TAHHÜTLERİ
Müşteri, Sözleşme konusu hizmetin temel nitelikleri, satış fiyatı ve ödeme şekli ile ilgili tüm ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini kabul ve beyan eder.

Müşteri ilan edeceği ilanlarını ve firma profilindeki kullanılan firma logosundaki her türlü hatadan veya kullanıcılara aktarılacak yanlış bilgiden bizzat sorumludur. İşbu Sözleşme’ye konu firma profili içeriği ile ilgili 3. kişilerin tüm taleplerinin muhatabı münhasıran Müşteri olup, Müşteri bu konuda Servisaraniyor.com’un  hiçbir sorumluluğu olmadığını peşinen kabul, beyan ve taahhüt eder.

Müşteri, Servisaraniyor.com sayfalarında yayınlayacağı  ilanlarında, bir ilan altında birden fazla ilan duyuramayacağını kabul eder.

Servisaraniyor.com’un Müşteri’ye hizmeti kullanabilmesi için sağlayacağı hizmet şifresinin tahsis edileceği kişi veya firma yetkilisi, şifrenin gizliliğini korumakla sorumludur. Şifre gizliliğinin ihlali durumunda Servisaraniyor.com işbu Sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilme hakkını saklı tutar. Fesih halinde, Servisaraniyor.com tarafından alınmış ücretler iade edilmez.
.
ARAÇ ARAYAN FİRMA VE İLANLARI, ARACINA İŞ ARAYAN FİRMA VE İLANLARI, ŞOFÖR ARAYAN ve ŞOFÖR OLARAK İŞ ARAYAN, HOSTES ARAYAN, HOSTES OLARAK İŞ ARAYAN, YOLCU ARAYAN, YOLCU OLARAK ARAÇ ARAYAN, İKİNCİ EL ARAÇ verileri, Servisaraniyor.com için asli ve en önemli malvarlığıdır. İşbu Sözleşme ile Servisaraniyor.com tarafından Müşteri’ye verilen asli hizmet, veri tabanındaki bilgilere erişim ve kullanım imkanıdır. Müşteri,veri tabanının ve içeriğinde yer alan bilgilerin sözleşmede belirlenen usuller dışında kullanımının, Servisaraniyor.com için telafisi imkansız zararlar oluşturacağını bildiğini kabul eder.

B.5. SON HÜKÜMLER
Taraflar, Sözleşme gereğince yapılacak her türlü bildirimin yazılı olması gerektiğini, ayrıca, aksi yazılı olarak bildirilmedikçe iş bu Sözleşme uyarınca verilen adreslerinin kanuni tebligat adresleri olduğunu beyan ile, bu adreslere yapılacak yazılı bildirimlerin kanunen geçerli tebligatın tüm hukuki sonuçlarını doğuracağını kabul ederler.

Müşteri, işbu sözleşmeden doğan hak ve alacaklarını üçüncü kişilere devir ve temlik etmeyeceğini kabul ve taahhüt eder.

 İşbu sözleşmeden kaynaklanan uyuşmazlıkların çözümünde İSTANBUL ANADOLU Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili kılınmıştır. İşbu Sözleşmeden doğacak damga vergisi taraflarca yarı yarıya ödenecektir.
 

İş bu Sözleşme üyelik formunun doldurulması ile otomatik olarak peşinen kabul edilmiş ve üye kayıt tarihinde düzenlenmiştir.